Voto ndryshimin. Voto Nr 9.  Voto Partinë Demokratike.  Voto Bashën

 

PREZANTIMET
PROGRAMI SHQIPËRIA FITON

Cfarë mendoni për programin?

15 Comments

 • Egi Murataj
  Posted April 2, 2021 6:21 am 0Likes

  ✌️✌️✌️✌️✌️✌️
  🔵⚪9⚪🔵
  ✌️✌️✌️✌️✌️✌️

  • Ritmir Bilalaj
   Posted April 8, 2021 9:08 pm 0Likes

   Keta qe jane publikuar jane shume mire por mendoj qe nuk duhen lene jashte vemendjes, Policia e Shtetit, Policia e Burgjeve, F.A te Ministrise se Mbrojtjes, ndryshimi po vjen, vetem 16 dite larg jemi.

 • Eldi Kazazi
  Posted April 2, 2021 10:05 am 0Likes

  Ky eshte nje program real qe mund te sjelle realisht rimekembjen e vendit tone

 • Edit Kane
  Posted April 2, 2021 11:27 am 0Likes

  Shqiperia ka nevoje jo thjeshte per rotacion por ndryshim real. Ky program e mundeson kete dhe kam besim se vendi do behet me mire.

 • Barjam
  Posted April 2, 2021 11:55 am 0Likes

  Rama ik

 • Bruno Lika
  Posted April 5, 2021 1:02 pm 0Likes

  #SHQIPËRIA_FITON
  Program real ✌
  Së bashku drejt Ëndrrës Europiane me LULZIM BASHËN KRYEMINISTËR ✌✌✌

 • Sokol ftoni
  Posted April 6, 2021 7:09 pm 0Likes

  ✌✌✌✌✌

 • Endi Deralla
  Posted April 8, 2021 5:46 pm 0Likes

  Me 25 Prill, Shqiperia Fiton me PD ne pushtet dhe me Bashen Kryeminiter

 • Enri
  Posted April 8, 2021 9:03 pm 0Likes

  Shqiperia fiton ✌🏻💪🏻✌🏻💪🏻✌🏻

 • Hysen Arapi
  Posted April 8, 2021 9:06 pm 0Likes

  Programi me ambicioz ne 30 vite postkomunizem, bindes, qe adreson te gjitha problemet e shqiptareve. Une besoj fort tek ky program dhe tek Kryeministri i ardhshem z. Lulzim Basha ! Fitore dhe suksese !✌️✌️

  • Kristaq Rama Ik
   Posted April 22, 2021 3:00 pm 0Likes

   Rama ik

 • Lucas
  Posted April 9, 2021 1:26 pm 0Likes

  Super Program

 • Athina
  Posted April 21, 2021 11:53 am 0Likes

  Shqipëria fiton drejtësinë

 • Spiro
  Posted April 22, 2021 8:37 pm 0Likes

  Kjo eshte pjesa kryesore e programit. Ne ju ndjekim cdo dite dhe programi juaj eshte shume me i madh. Urime per programin realist

 • Arnold Asllani
  Posted April 22, 2021 10:28 pm 0Likes

  Shpresoj mos ta coj dem kete vote duke besuar te ky program. Te uroj suksese.

Shto Koment

Partia Demokratike e Shqipërisë. Të gjithë të drejtat e rezervuara.

to top